Tvorba bestiáře: Lykantropové

Abysme rozšířili základnu přispěvatelů Bestiáře, rozhodli jsme se vyzkoušet nový přístup. Podobně jako u hry samotné nezáleží ani tak na umu a zkušenosti jako na odhodlání bavit sebe i ostatní, bude v kapitole o lykantropech vesměs jedno, jak dobře umíš psát. Důležité je inspirovat.

Máš nějakou poutavou historku, kde je klíčovou postavou kancodlak, krysodlak, medvědodlak, tygrodlak nebo vlkodlak? Pokud ano, poděl se o ní! Nejpoutavější příběhy převedeme přímo tady na webu do pracovní verze textu pravidel, ze kterého budou hned moct čerpat PJové hledající do své hry nějakého člověka se srdcem šelmy.

Lykantropové

Zpracovávají se 2 příspěvky…

Kancodlak

Zpracovává se 1 příspěvek…

Krysodlak

(Nikdo zatím žádným textem nepřispěl. Buď první!)

Medvědodlak

(Nikdo zatím žádným textem nepřispěl. Buď první!)

Tygrodlak

Zpracovávají se 2 příspěvky…

Vlkodlak

Zpracovává se 1 příspěvek…

3 comments

    • V současné době nemáme kapacitu na tvorbu nových druhů.

  1. Tygrodlak
    Pršelo. Ztichlou návsí šel muž, kápi měl staženou hluboko do čela. Nedíval se příliš na cestu, domů by trefil i poslepu. Jak tak z límce jeho kápě stékaly potůčky deště, hlavou mu vířily myšlenky. Toho večera toho v krčmě slyšel až až. Mlynářovi něco v lese roztrhalo pomocníka. Jedinými svědky byli Petr a Jan. O chudákovi Janovi všichni věděli že je poněkud slabomyslný, ale když přilezl po dvou dnech domů a jenom koktal něco o obrovském chlapovi a kočce, všichni došli k závěru, že se zbláznil. Naproti tomu Petr tvrdil že je přepadl ohromný rys a toho nešťastného hocha zcela vykuchal. A včera zmizelo to koželuhovo děvče. Zabočil za roh a zamířil k rychtě. Vtom se před ním pohnul stín a on uviděl vysokého elegantního muže, asi o hlavu vyššího než byl on sám. Když se usmál odhalil oslnivě bílý chrup. Nejpodivnější na něm ale byly jeho oči. Jeho žlutozelené duhovky ani zdaleka nepřipomínala lidské. ,,Pane rychtáři, nepochybně jste slyšel již o tom neštěstím s tím hochem a tím děvčetem?“ Řekl medovým hlasem vlnícím se jako tráva ve větru. ,,Kolik byste dal za to kdyby to zvíře zmizelo?“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *